ATV12H018M2 Frekvenční měnič 180 W, 1,4 A, napájení 1 x 230 V, IP20, s filtrem B
| Kód produktu: | 190600252 |
|---|---|
| Kód dodavatele: | ATV12H018M2 |
| EAN: | 3606480071089 |
| Výrobce: | Schneider Electric CZ, s.r.o. |
| Záruka: | 24 měsíc |
Není skladem-na dotaz
Krytí (IP)
IP20
Síťový kmitočet
50/60 Hz
Druh měniče
Měnič U
Počet výstupních fází
3
Počet vstupních fází
1
Šířka
72 mm
Výška
143 mm
Hloubka
102,2 mm
S ovládacím prvkem
Ano
Podporuje protokol pro LON
Ne
Počet HW rozhraní Industrial Ethernet
0
Počet HW sériových rozhraní RS-232
0
Počet HW sériových rozhraní RS-422
Počet HW sériových rozhraní RS-485
1
Počet HW sériových rozhraní TTY
Počet HW rozhraní USB
Počet HW paralelních rozhraní
Počet ostatních HW rozhraní
8
S optickým rozhraním
Ne
Podporuje protokol pro TCP/IP
Podporuje protokol pro ASI
Podporuje protokol pro PROFIBUS
Podporuje protokol pro CAN
Podporuje protokol pro INTERBUS
Podporuje protokol pro KNX
Podporuje protokol pro MODBUS
Ano
Podporuje protokol pro Data-Highway
Podporuje protokol pro DeviceNet
Podporuje protokol pro SUCONET
Podporuje protokol pro ostatní sběrnicové systémy
S PC přípojkou
Podporuje protokol pro SERCOS
Podporuje protokol pro INTERBUS-Safety
Síťové napětí
200 - 240 V
Možnost čtyřkvadrantového provozu
Počet HW rozhraní PROFINET
Integrovaný brzdný odpor
Přípustné použití v průmyslové oblasti
Přípustné použití v obytné a průmyslové oblasti
Max. výstupní kmitočet
400 Hz
Max. dodávaný výkon při lineárním zatížení při jmenovitém výstupním napětí
0,18 kW
Max. dodávaný výkon při kvadratickém zatížení při jmenovitém výstupním napětí
0,18 kW
Relativní symetrická tolerance síťového napětí
10 %
Relativní symetrická tolerance síťového kmitočtu
5 %