Chránič kombi LMF-10C-1N-030A-G * OEZ:46677
Záruka: 24 měsíc
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 3 ks
MJ: ks
Proudový chránič s nadproudovou ochranou LMF-10C-1N-030A-G In 10 A, Ue AC 230 V, charakteristika C, Idn 30 mA, 1+N-pól, šířka 1 modul, Icn 6 kA, typ A-G OEZ:46677
Hmotnost
0,16 kg
Kmitočet
50 Hz