Chránič kombi LMF-13C-1N-030A * OEZ:46670
Záruka: 24 měsíc
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 14 ks
MJ: ks
Proudový chránič s nadproudovou ochranou LMF-13C-1N-030A In 13 A, Ue AC 230 V, charakteristika C, Idn 30 mA, 1+N-pól, šířka 1 modul, Icn 6 kA, typ A OEZ:46670
Hmotnost
0,128 kg
Kmitočet
50 Hz