Chránič kombi LMF-2C-1N-030A * OEZ:46666
Záruka: 24 měsíc
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 7 ks
MJ: ks
Proudový chránič s nadproudovou ochranou LMF-2C-1N-030A In 2 A, Ue AC 230 V, charakteristika C, Idn 30 mA, 1+N-pól, šířka 1 modul, Icn 6 kA, typ A OEZ:46666
Hmotnost
0,14 kg
Počet jištěných pólů
Jmenovité napětí
230 V
Jmenovitý proud
2 A
Jmenovitý svodový proud
0,03 A
Typ svodového proudu
A
Třída omezení energie
Kmitočet
50 Hz