Chránič kombi LMF-4C-1N-030A * OEZ:46667
Záruka: 24 měsíc
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 10 ks
Beroun-prodejna, odběr ihned 1 ks
MJ: ks
Proudový chránič s nadproudovou ochranou LMF-4C-1N-030A In 4 A, Ue AC 230 V, charakteristika C, Idn 30 mA, 1+N-pól, šířka 1 modul, Icn 6 kA, typ A OEZ:46667
Jmenovitý proud
4 A
Kmitočet
50 Hz