Chránič kombi LMF-6B-1N-030A-G * OEZ:46672
Záruka: 24 měsíc
Není skladem-na dotaz
MJ: ks
Proudový chránič s nadproudovou ochranou LMF-6B-1N-030A-G In 6 A, Ue AC 230 V, charakteristika B, Idn 30 mA, 1+N-pól, šířka 1 modul, Icn 6 kA, typ A-G OEZ:46672
Typ svodového proudu
A
Třída omezení energie
Kmitočet
50 Hz