Chránič kombi LMF-6B-1N-030AC * OEZ:46652
Záruka: 24 měsíc
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 24 ks
MJ: ks
Proudový chránič s nadproudovou ochranou LMF-6B-1N-030AC In 6 A, Ue AC 230 V, charakteristika B, Idn 30 mA, 1+N-pól, šířka 1 modul, Icn 6 kA, typ AC OEZ:46652
Typ svodového proudu
AC
Třída omezení energie
Kmitočet
50 Hz