Chránič kombi LMF-6C-1N-030A-G * OEZ:46676
Záruka: 24 měsíc
Není skladem-na dotaz
MJ: ks
Proudový chránič s nadproudovou ochranou LMF-6C-1N-030A-G In 6 A, Ue AC 230 V, charakteristika C, Idn 30 mA, 1+N-pól, šířka 1 modul, Icn 6 kA, typ A-G OEZ:46676
Hmotnost
0,14 kg
Počet jištěných pólů
Jmenovité napětí
230 V
Jmenovitý proud
6 A
Jmenovitý svodový proud
0,03 A
Typ svodového proudu
A
Třída omezení energie
Kmitočet
50 Hz