Chránič kombi LMF-6C-1N-030A * OEZ:46668
Záruka: 24 měsíc
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 32 ks
MJ: ks
Proudový chránič s nadproudovou ochranou LMF-6C-1N-030A In 6 A, Ue AC 230 V, charakteristika C, Idn 30 mA, 1+N-pól, šířka 1 modul, Icn 6 kA, typ A OEZ:46668
Jmenovitý proud
6 A
Kmitočet
50 Hz