Chránič kombi OLI-10B-1N-030A (LFI 10B/1N/0,03A)
TOP položka
Záruka: 24 měsíc
Skladem shop (dodání 3-5 dní) >1000 ks
MJ: ks
Proudový chránič s nadproudovou ochranou OLI-10B-1N-030A In 10 A, Ue AC 230 V, charakteristika B, Idn 30 mA, 1+N-pól, Icn 10 kA, typ A OEZ:38293
Hmotnost
0,28 kg
Počet jištěných pólů
Jmenovité napětí
230 V
Jmenovitý proud
10 A
Jmenovitý svodový proud
0,03 A
Typ svodového proudu
A
Třída omezení energie
Kmitočet
50 Hz