Chránič kombi OLI-10C-1N-030A OEZ:38300
Záruka: 24 měsíc
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 599 ks
MJ: ks
Proudový chránič s nadproudovou ochranou OLI-10C-1N-030A In 10 A, Ue AC 230 V, charakteristika C, Idn 30 mA, 1+N-pól, Icn 10 kA, typ A OEZ:38300
Hmotnost
0,28 kg
Jmenovitý proud
10 A
Typ svodového proudu
A
Třída omezení energie
Kmitočet
50 Hz