Chránič kombi OLI-16B-1N-030AC-G
Záruka: 24 měsíc
Nelze objednat
Ukončená výroba
Proudový chránič s nadproudovou ochranou OLI-16B-1N-030AC-G In 16 A, Ue AC 230 V, charakteristika B, Idn 30 mA, 1+N-pól, Icn 10 kA, typ AC, provedení G OEZ:38329
Hmotnost
0,278 kg
Jmenovitý svodový proud
0,03 A
Typ svodového proudu
AC
Třída omezení energie
Kmitočet
50 Hz