Chránič kombi OLI-16C-1N-030A OEZ:38301
Záruka: 24 měsíc
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 625 ks
Beroun-prodejna, odběr ihned 3 ks
MJ: ks
Proudový chránič s nadproudovou ochranou OLI-16C-1N-030A In 16 A, Ue AC 230 V, charakteristika C, Idn 30 mA, 1+N-pól, Icn 10 kA, typ A OEZ:38301
Hmotnost
0,275 kg
Jmenovitý svodový proud
0,03 A
Typ svodového proudu
A
Třída omezení energie
Kmitočet
50 Hz