Chránič kombi OLI-16C-1N-300AC
Záruka: 24 měsíc
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 9 ks
MJ: ks
Proudový chránič s nadproudovou ochranou OLI-16C-1N-300AC In 16 A, Ue AC 230 V, charakteristika C, Idn 300 mA, 1+N-pól, Icn 10 kA, typ AC OEZ:38287
Hmotnost
0,28 kg
Jmenovitý svodový proud
0,3 A
Typ svodového proudu
AC
Třída omezení energie
Kmitočet
50 Hz