Chránič kombi OLI-20B-1N-030AC
Záruka: 24 měsíc
Nelze objednat
Ukončená výroba
Proudový chránič s nadproudovou ochranou OLI-20B-1N-030AC In 20 A, Ue AC 230 V, charakteristika B, Idn 30 mA, 1+N-pól, Icn 10 kA, typ AC OEZ:38274
Hmotnost
0,28 kg
Jmenovitý proud
20 A
Typ svodového proudu
AC
Třída omezení energie
Kmitočet
50 Hz