Chránič kombi OLI-20C-1N-030AC *OEZ:38281
Záruka: 24 měsíc
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 6 ks
MJ: ks
Proudový chránič s nadproudovou ochranou OLI-20C-1N-030AC In 20 A, Ue AC 230 V, charakteristika C, Idn 30 mA, 1+N-pól, Icn 10 kA, typ AC OEZ:38281
Hmotnost
0,26 kg
Jmenovitý proud
20 A
Typ svodového proudu
AC
Třída omezení energie
Kmitočet
50 Hz