Chránič kombi OLI-25B-1N-030AC (LFI 25B/1N/0,03AC)
Záruka: 24 měsíc
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 23 ks
MJ: ks
Proudový chránič s nadproudovou ochranou OLI-25B-1N-030AC In 25 A, Ue AC 230 V, charakteristika B, Idn 30 mA, 1+N-pól, Icn 10 kA, typ AC OEZ:38275
Hmotnost
0,26 kg
Jmenovitý proud
25 A
Typ svodového proudu
AC
Třída omezení energie
Kmitočet
50 Hz