Chránič kombi OLI-32C-1N-030AC
Záruka: 24 měsíc
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 25 ks
MJ: ks
Proudový chránič s nadproudovou ochranou OLI-32C-1N-030AC In 32 A, Ue AC 230 V, charakteristika C, Idn 30 mA, 1+N-pól, Icn 10 kA, typ AC OEZ:38283
Hmotnost
0,28 kg
Jmenovitý proud
32 A
Typ svodového proudu
AC
Třída omezení energie
Kmitočet
50 Hz