Chránič kombi OLI-6C-1N-030A *OEZ:38299
Záruka: 24 měsíc
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 9 ks
MJ: ks
Proudový chránič s nadproudovou ochranou OLI-6C-1N-030A In 6 A, Ue AC 230 V, charakteristika C, Idn 30 mA, 1+N-pól, Icn 10 kA, typ A OEZ:38299
Hmotnost
0,3 kg
Jmenovitý proud
6 A
Typ svodového proudu
A
Třída omezení energie
Kmitočet
50 Hz