Chránič kombi OLI-6C-1N-030AC (LFI 6C/1N/0,03AC)
Záruka: 24 měsíc
Nelze objednat
Ukončená výroba
Proudový chránič s nadproudovou ochranou OLI-6C-1N-030AC In 6 A, Ue AC 230 V, charakteristika C, Idn 30 mA, 1+N-pól, Icn 10 kA, typ AC OEZ:38278
Hmotnost
0,27 kg
Jmenovitý proud
6 A
Typ svodového proudu
AC
Třída omezení energie
Kmitočet
50 Hz