Dálkové ovládání *RC-LT-X024-ARD OEZ
| Záruka: | 24 měsíc |
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 3 ks
Dálkové ovládání RC-LT-X024-ARD Un AC 12 ÷ 30 V / DC 12 ÷ 48 V, funkce ARD, pro LTE, LTN, LTP, LTS, LMB, LVN, LFE, LFN, LMF, OLE, OLI, MSO, MSN, AVN-DC OEZ:46477
Hmotnost
0,24 kg
Počet spínačů chybového signálu
1
Jmenovité napětí
24 V