Dálkové ovládání *RC-LT-X024 OEZ
| Záruka: | 24 měsíc |
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 9 ks
| Beroun-prodejna, odběr ihned | 1 ks |
|---|
Dálkové ovládání RC-LT-X024 Un AC 12 ÷ 30 V / DC 12 ÷ 48 V, pro LTE, LTN, LTP, LTS, LMB, LVN, LMF, OLE, OLI, MSO, MSN, AVN-DC OEZ:46473
Hmotnost
0,18 kg
Doplňkové zařízení
Dálkový pohon
Namontované z výroby
Ne
Konstrukční šířka (TE)
2
Počet spínačů chybového signálu
0
Jmenovité napětí
24 V