Frekvenční měnič ATV12H075M2
| Kód produktu: | 190600138 |
|---|---|
| Kód dodavatele: | ATV12H075M2 |
| EAN: | 3606480071072 |
| Výrobce: | Schneider Electric CZ, s.r.o. |
| Záruka: | 24 měsíc |
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 7 ks
Šířka
72 mm
Počet ostatních HW rozhraní
8
10 %
Relativní symetrická tolerance síťového kmitočtu
5 %
Podporuje protokol pro LON
Podporuje protokol pro AS-Interface Safety at Work
Výška
143 mm
Max. dodávaný výkon při lineárním zatížení při jmenovitém výstupním napětí
0,75 kW
Podporuje protokol pro Foundation Fieldbus
Podporuje protokol pro DeviceNet Safety
Max. dodávaný výkon při kvadratickém zatížení při jmenovitém výstupním napětí
0,75 kW
Podporuje protokol pro EtherNet/IP
Podporuje protokol pro PROFIsafe
Podporuje protokol pro SafetyBUS p
Podporuje protokol pro PROFINET CBA
Podporuje protokol pro PROFINET IO
Max. výstupní kmitočet
400 Hz
Síťové napětí
200 - 240 V
Hloubka
131,2 mm