Frekvenční měnič ATV320U15M2C
| Kód produktu: | 190600234 |
|---|---|
| Kód dodavatele: | ATV320U15M2C |
| EAN: | 3606480966569 |
| Výrobce: | Schneider Electric CZ, s.r.o. |
| Záruka: | 24 měsíc |
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 3 ks
Krytí (IP)
IP20
Šířka
105 mm
Výška
142 mm
Hloubka
158 mm
Ne
Podporuje protokol pro TCP/IP
Podporuje protokol pro ASI
Podporuje protokol pro PROFIBUS
Ano
Podporuje protokol pro CAN
Podporuje protokol pro INTERBUS
Podporuje protokol pro KNX
Podporuje protokol pro MODBUS
Podporuje protokol pro Data-Highway
Podporuje protokol pro DeviceNet
Podporuje protokol pro SUCONET
Podporuje protokol pro ostatní sběrnicové systémy
Síťové napětí
200 - 240 V
Max. výstupní kmitočet
599 Hz
Max. dodávaný výkon při lineárním zatížení při jmenovitém výstupním napětí
1,5 kW
Max. dodávaný výkon při kvadratickém zatížení při jmenovitém výstupním napětí
1,5 kW
Relativní symetrická tolerance síťového napětí
10 %
Relativní symetrická tolerance síťového kmitočtu
5 %