Jistič *BC160NT305-100-L OEZ
Jistič *BC160NT305-100-L  OEZ
Doprodej
Záruka: 24 měsíc
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 1 ks
Beroun-prodejna, odběr ihned 1 ks
Ukončená výroba
MJ: ks
Jistič BC160NT305-100-L 3pól, In 100 A, Icu 25 kA, charakteristika vedení L, bez nastavení IR, Cu/Al kabely 2,5 - 95 mm2 OEZ:20203
Hmotnost
1,047 kg
Jmenovitý trvalý proud Iu
100 A
Jmenovité napětí
24 - 690 V
Jmenovitá vypínací schopnost Icu při 400 V, 50 Hz