Jistič LTN-10B-3N *OEZ:41817
| Záruka: | 24 měsíc |
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 17 ks
| Beroun-prodejna, odběr ihned | 2 ks |
|---|
Jistič LTN-10B-3N In 10 A, Ue AC 230/400 V / DC 216 V, charakteristika B, 3+N-pól, Icn 10 kA OEZ:41817
Hmotnost
0,74 kg
Vypínací charakteristika
B
Počet jištěných pólů
3
Jmenovitý proud
10 A
Jmenovité napětí
400 V
Druh napětí
AC/DC
Třída omezení energie
3
Kmitočet
0 - 1000 Hz
Společně spínaný neutrální vodič
Ano
Vhodné pro instalaci pod omítku
Ne
Kategorie přepětí
Stupeň znečištění
2
Šířka v modulárních jednotkách
4
Montážní hloubka
80,3 mm