Jistič LTN-13C-3N *OEZ:41829
| Záruka: | 24 měsíc |
Není skladem-na dotaz
Jistič LTN-13C-3N In 13 A, Ue AC 230/400 V / DC 216 V, charakteristika C, 3+N-pól, Icn 10 kA OEZ:41829
Hmotnost
0,6 kg
Vypínací charakteristika
C
Jmenovitý proud
13 A
Jmenovité napětí
400 V
Kmitočet
0 - 1000 Hz
Montážní hloubka
80,3 mm