Jistič LTN-16B-1N *OEZ:41685
| Záruka: | 24 měsíc |
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 207 ks
| Beroun-prodejna, odběr ihned | 6 ks |
|---|
Jistič LTN-16B-1N In 16 A, Ue AC 230 V / DC 72 V, charakteristika B, 1+N-pól, Icn 10 kA OEZ:41685
Hmotnost
0,3 kg
Vypínací charakteristika
B
Jmenovitý proud
16 A
Jmenovité napětí
230 V
Kmitočet
0 - 1000 Hz
Montážní hloubka
80,3 mm