Jistič LTN-20B-3N *OEZ:41820
| Záruka: | 24 měsíc |
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 26 ks
Jistič LTN-20B-3N In 20 A, Ue AC 230/400 V / DC 216 V, charakteristika B, 3+N-pól, Icn 10 kA OEZ:41820
Hmotnost
0,58 kg
Vypínací charakteristika
B
Jmenovitý proud
20 A
Jmenovité napětí
400 V
Kmitočet
0 - 1000 Hz
Stupeň znečištění
2
Šířka v modulárních jednotkách
4
Montážní hloubka
80,3 mm