Jistič LTN-25B-1N *OEZ:41687
| Záruka: | 24 měsíc |
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 15 ks
| Beroun-prodejna, odběr ihned | 3 ks |
|---|
Jistič LTN-25B-1N In 25 A, Ue AC 230 V / DC 72 V, charakteristika B, 1+N-pól, Icn 10 kA OEZ:41687
Hmotnost
0,309 kg
Vypínací charakteristika
B
Počet jištěných pólů
1
Jmenovitý proud
25 A
Jmenovité napětí
230 V
Druh napětí
AC/DC
Třída omezení energie
3
Kmitočet
0 - 1000 Hz
Společně spínaný neutrální vodič
Ano
Vhodné pro instalaci pod omítku
Ne
Kategorie přepětí
3
Stupeň znečištění
Montážní hloubka
80,3 mm