Jistič LTN-40C-3N *OEZ:41834
| Záruka: | 24 měsíc |
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 15 ks
Jistič LTN-40C-3N In 40 A, Ue AC 230/400 V / DC 216 V, charakteristika C, 3+N-pól, Icn 10 kA OEZ:41834
Hmotnost
0,631 kg
Vypínací charakteristika
C
Jmenovitý proud
40 A
Jmenovité napětí
400 V
Kmitočet
0 - 1000 Hz
Stupeň znečištění
2
Šířka v modulárních jednotkách
4
Montážní hloubka
80,3 mm