Jistič LTN-50B-3N *OEZ:41824
| Záruka: | 24 měsíc |
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 5 ks
Jistič LTN-50B-3N In 50 A, Ue AC 230/400 V / DC 216 V, charakteristika B, 3+N-pól, Icn 10 kA OEZ:41824
Hmotnost
0,637 kg
Vypínací charakteristika
B
Jmenovitý proud
50 A
Jmenovité napětí
400 V
Kmitočet
0 - 1000 Hz
Montážní hloubka
80,3 mm