Jistič LTN-63C-1N *OEZ:41704
| Záruka: | 24 měsíc |
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 15 ks
Jistič LTN-63C-1N In 63 A, Ue AC 230 V / DC 72 V, charakteristika C, 1+N-pól, Icn 10 kA OEZ:41704
Hmotnost
0,33 kg
Vypínací charakteristika
C
Jmenovitý proud
63 A
Jmenovité napětí
230 V
Kmitočet
0 - 1000 Hz
Montážní hloubka
80,3 mm