Jistič LTN-80C-1N *OEZ:43222
Záruka: 24 měsíc
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 13 ks
MJ: ks
Jistič LTN-80C-1N In 80 A, Ue AC 230 V / DC 72 V, charakteristika C, 1+N-pól, Icn 10 kA OEZ:43222