Jistič LVN-100B-4 *OEZ:42283
| Záruka: | 24 měsíc |
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 3 ks
| Beroun-prodejna, odběr ihned | 1 ks |
|---|
Jistič LVN-100B-4 In 100 A, Ue AC 230/400 V / DC 288 V, charakteristika B, 4pól, Icn 10 kA OEZ:42283
Hmotnost
1,03999996 kg
Vypínací charakteristika
B
Počet jištěných pólů
4
Jmenovitý proud
100 A
Jmenovité napětí
400 V
Druh napětí
AC/DC
Třída omezení energie
3
Kmitočet
0 - 1000 Hz
Společně spínaný neutrální vodič
Ne
Vhodné pro instalaci pod omítku
Ne
Kategorie přepětí
3
Stupeň znečištění
2
Šířka v modulárních jednotkách
6
Montážní hloubka
80,2 mm