Jistič LVN-100C-4 *OEZ:42286
| Záruka: | 24 měsíc |
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 18 ks
Jistič LVN-100C-4 In 100 A, Ue AC 230/400 V / DC 288 V, charakteristika C, 4pól, Icn 10 kA OEZ:42286
Hmotnost
1,03499997 kg
Vypínací charakteristika
C
Jmenovitý proud
100 A
Jmenovité napětí
400 V
Kmitočet
0 - 1000 Hz
Montážní hloubka
80,2 mm