Jistič LVN-125C-4 *OEZ:42287
| Záruka: | 24 měsíc |
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 24 ks
Jistič LVN-125C-4 In 125 A, Ue AC 230/400 V / DC 288 V, charakteristika C, 4pól, Icn 10 kA OEZ:42287
Hmotnost
1,10000002 kg
Vypínací charakteristika
C
Jmenovitý proud
125 A
Jmenovité napětí
400 V
Kmitočet
0 - 1000 Hz
Montážní hloubka
80,2 mm