Napěťová spoušť *3VA9988-0BL30 OEZ
Kód produktu: 777015025
Kód dodavatele: 3VA9988-0BL30
EAN: 4042949011446
Výrobce: OEZ s.r.o.
Záruka: 24 měsíc
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 64 ks
MJ: ks
Napěťová spoušť 3VA9988-0BL30 STL, Ue AC 24 V / DC 24 ÷ 30 V, šířka 21 mm, pro 3VA1, 3VA2 3VA9988-0BL30
Hmotnost
0,084 kg
Jmenovité řídicí napájecí napětí Us AC 50 Hz