Oblouková ochrana LMA-10B-1N * OEZ:46681
| Záruka: | 24 měsíc |
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 12 ks
Oblouková ochrana s nadproudovou ochranou LMA-10B-1N In 10 A, Un 230 V, charakteristika B, 1+N-pól, Icn 6 kA, šířka 1 modul OEZ:46681
Hmotnost
0,14 kg
Vypínací charakteristika
B
Počet pólů
2
Jmenovitý proud
10 A
Jmenovité napětí
230 V
Druh napětí
AC
Třída omezení energie
3
Kmitočet
50 Hz
Společně spínaný neutrální vodič
Ano
Kategorie přepětí
3
Stupeň znečištění
2
Konstrukční velikost (dle DIN 43880)
1
Šířka v modulárních jednotkách
1
Montážní hloubka
77 mm