Oblouková ochrana LMA-13B-1N * OEZ:46682
| Záruka: | 24 měsíc |
Není skladem-na dotaz
Oblouková ochrana s nadproudovou ochranou LMA-13B-1N In 13 A, Un 230 V, charakteristika B, 1+N-pól, Icn 6 kA, šířka 1 modul OEZ:46682
Hmotnost
0,13 kg
Vypínací charakteristika
B
Jmenovitý proud
13 A
Jmenovité napětí
230 V
Kmitočet
50 Hz
Montážní hloubka
77 mm