Oblouková ochrana LMA-20B-1N * OEZ:46684
| Záruka: | 24 měsíc |
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 5 ks
Oblouková ochrana s nadproudovou ochranou LMA-20B-1N In 20 A, Un 230 V, charakteristika B, 1+N-pól, Icn 6 kA, šířka 1 modul OEZ:46684
Hmotnost
0,12 kg
Vypínací charakteristika
B
Jmenovitý proud
20 A
Jmenovité napětí
230 V
Kmitočet
50 Hz
Montážní hloubka
77 mm