Oblouková ochrana LMA-25B-1N * OEZ:46685
| Záruka: | 24 měsíc |
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 24 ks
Oblouková ochrana s nadproudovou ochranou LMA-25B-1N In 25 A, Un 230 V, charakteristika B, 1+N-pól, Icn 6 kA, šířka 1 modul OEZ:46685
Hmotnost
0,14 kg
Vypínací charakteristika
B
Jmenovitý proud
25 A
Jmenovité napětí
230 V
Kmitočet
50 Hz
Montážní hloubka
77 mm