Oblouková ochrana LMA-40C-1N * OEZ:46695
| Záruka: | 24 měsíc |
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 12 ks
Oblouková ochrana s nadproudovou ochranou LMA-40C-1N In 40 A, Un 230 V, charakteristika C, 1+N-pól, Icn 6 kA, šířka 1 modul OEZ:46695
Hmotnost
0,14 kg
Vypínací charakteristika
C
Jmenovitý proud
40 A
Jmenovité napětí
230 V
Kmitočet
50 Hz
Montážní hloubka
77 mm