Proudový chránič 13A LMF-13B-1N-030A s nadproudovou ochranou jednomodulový OEZ:46664
Záruka: 24 měsíc
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 32 ks
Beroun-prodejna, odběr ihned 2 ks
MJ: ks
Proudový chránič s nadproudovou ochranou LMF-13B-1N-030A In 13 A, Ue AC 230 V, charakteristika B, Idn 30 mA, 1+N-pól, šířka 1 modul, Icn 6 kA, typ A OEZ:46664
Hmotnost
0,13 kg
Počet jištěných pólů
Jmenovité napětí
230 V
Jmenovitý proud
13 A
Jmenovitý svodový proud
0,03 A
Typ svodového proudu
A
Třída omezení energie
Kmitočet
50 Hz