Proudový chránič 16A OLI-16B-1N-030A s nadproudovou ochranou OEZ:38294
TOP položka
Záruka: 24 měsíc
Skladem shop (dodání 3-5 dní) >1000 ks
MJ: ks
Proudový chránič s nadproudovou ochranou OLI-16B-1N-030A In 16 A, Ue AC 230 V, charakteristika B, Idn 30 mA, 1+N-pól, Icn 10 kA, typ A OEZ:38294
Hmotnost
0,277 kg
Počet jištěných pólů
Jmenovité napětí
230 V
Jmenovitý proud
16 A
Jmenovitý svodový proud
0,03 A
Typ svodového proudu
A
Třída omezení energie
Kmitočet
50 Hz