Proudový chránič 6A LMF-6B-1N-030A s nadproudovou ochranou jednomodulový OEZ:46662
Záruka: 24 měsíc
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 100 ks
Beroun-prodejna, odběr ihned 4 ks
MJ: ks
Proudový chránič s nadproudovou ochranou LMF-6B-1N-030A In 6 A, Ue AC 230 V, charakteristika B, Idn 30 mA, 1+N-pól, šířka 1 modul, Icn 6 kA, typ A OEZ:46662
Hmotnost
0,14 kg
Počet jištěných pólů
Jmenovité napětí
230 V
Jmenovitý proud
6 A
Jmenovitý svodový proud
0,03 A
Typ svodového proudu
A
Třída omezení energie
Kmitočet
50 Hz