Proudový chránič LFE-25-2-300AC *OEZ:42393
Záruka: 24 měsíc
Nelze objednat
Ukončená výroba
Proudový chránič LFE-25-2-300AC In 25 A, Ue AC 230 V, Idn 300 mA, 2pól, Inc 6 kA, typ AC OEZ:42393
Hmotnost
0,18 kg
Jmenovitý proud
25 A
Jmenovitý svodový proud
300 A
Kmitočet
50 Hz