Proudový chránič LFE-40-2-300AC *OEZ:42394
Záruka: 24 měsíc
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 25 ks
MJ: ks
Proudový chránič LFE-40-2-300AC In 40 A, Ue AC 230 V, Idn 300 mA, 2pól, Inc 6 kA, typ AC OEZ:42394
Hmotnost
0,2 kg
Jmenovitý svodový proud
300 A
Kmitočet
50 Hz