Proudový chránič LFE-40-4-300AC *OEZ:42403
Záruka: 24 měsíc
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 1 ks
Ukončená výroba
MJ: ks
Proudový chránič LFE-40-4-300AC In 40 A, Ue AC 230/400 V, Idn 300 mA, 4pól, Inc 6 kA, typ AC OEZ:42403
Hmotnost
0,32 kg
Jmenovitý svodový proud
300 A
Kmitočet
50 Hz