Proudový chránič LFE-63-4-030AC *OEZ:42397
Záruka: 24 měsíc
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 56 ks
MJ: ks
Proudový chránič LFE-63-4-030AC In 63 A, Ue AC 230/400 V, Idn 30 mA, 4pól, Inc 6 kA, typ AC OEZ:42397
Hmotnost
0,38 kg
Jmenovitý proud
63 A
Jmenovitý svodový proud
30 A
Kmitočet
50 Hz